URM
Новини

Укрзалізниця обіцяє завершити ремонт другого поїзда Skoda в першій половині 2022 року

30 грудня 2021 року АТ «Укрзалізниця» відправило у перший рейс відремонтований двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом №747 Київ — Львів. Другий же обіцяють відправити у першій половині 2022 року.

Про це повідомив керівник компанії Олександр Камишін.

Два роки цей поїзд не експлуатувався, оскільки потребував значного та дорогого ремонту. Проте залізниці потрібен такий рухомий склад — цей комфортний для пасажирів двоповерховий поїзд може використовуватись на багатьох маршрутах та покращити якість залізничних перевезень для мешканців країни. Тому було прийняте рішення відремонтувати обидва електропоїзди Skoda, що має Укрзалізниця. Сьогодні перший з них вже поїхав своїм маршрутом. Другий поїзд ми плануємо випустити з ремонту в першій половині наступного року.

Олександр Камишін

Нагадаємо, загальна заявлена вартість ремонту двох двоповерхових поїздів Skoda становить 291,5 млн грн. Другий поїзд мали також здати до кінця року, але потім здачу відтермінували до кінця першого кварталу 2022 року.

Зазначимо, що під час ремонту першого поїзду виконали ремонт екіпажної частини поїзда, гальмівного обладнання, всіх систем життєзабезпечення поїзда, оновили інтер’єр: замінили покриття підлоги, перетягнули крісла, замінили вікна, відновили лакофарбове покриття внутрішніх панелей та провели багато інших робіт.

читайте також

Завантаження....