URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця обіцяє до кінця 2021 року виплатити працівникам підвищену зарплату

Залізничники до кінця року отримають підвищену заробітну плату за відпрацьовані в грудні 2021 року години, принаймні про це заявили в Укрзалізниці.

Ідеться про анонсоване підвищення на 10 % тарифних ставок та окладів працівникам, у яких посадовий оклад не перевищує 30 тис. грн.

Зауважимо, раніше в УЗ заявляли, що збільшену заробітну плату залізничники отримають на початку січня 2022 року за відпрацьовані години у грудні 2021 року.

Нагадаємо, на початку листопада в Укрзалізниці заявили, що піднімають тарифні ставки та посадові оклади залізничників на 10 % з 1 грудня 2021.

Обіцянці підвищити зарплату передував мітинг профспілки та транспортних будівельників через відмову керівництва компанії виконувати галузеву угоду, яку уклали ще 30 березня 2021 року з керівництвом Перевізника.

Згідно з нею компанія взяла на себе обов’язки підвищити оклади працівникам у два етапи. Перше цьогорічне підвищення тарифних ставок та посадових окладів на 10 % відбулось у червні. Друге мало відбутися 1 жовтня, але тоді керівництво не виконало свою обіцянку, попри покращення фінансових результатів УЗ.

читайте також

Завантаження....