URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

Укрзалізниця недовиконала план підготовки до літніх перевезень

До літніх пасажирських перевезень Укрзалізницею заплановано підготувати 2382 вагони. Серед яких 1199 одиниць мають бути обладнані кондиціонерами. Відповідна інформація є в розпорядженні журналістів URM після сьогоднішнього засідання профільної ТСК.

За даними народних депутатів, які входять до складу ТСК, наразі невиконання плану підготовки до літніх перевезень становить близько 50 вагонів, а у понад 300 вагонів система кондиціювання повітря не підготовлена до роботи влітку (не заправлена холодоагентом). Водночас у робочому парку пасажирських вагонів міжнародного габариту РІЦ лише 10 вагонів, з яких 4 вагони у Львові.

Решта вагонів простоюють в очікуванні ремонтів. Водночас для щоденного курсування безпересадочної групи вагонів Київ-Відень необхідно щонайменше 6 вагонів. Загалом в очікуванні деповського ремонту (ДР) перебувають 8 вагонів РІЦ, в очікуванні капітального ремонту першого обсягу (КР-1) – 17 вагонів РІЦ. Нагадаємо, минулого року філія «Пасажирська компанія» придбала два вагони типу РІЦ, вартість яких становила до 28 млн грн. На сьогодні вагони не експлуатуються за призначенням.

читайте також

Завантаження....