URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця на 30 % скоротить штат працівників центрального апарату

Укрзалізниця оптимізує штат працівників апарату управління компанії. Кількість персоналу структурних підрозділів планується скоротити на 30 %. Загалом в апараті управління товариства працює понад 2,4 тис. осіб.

Наразі наглядовою радою товариства вже погоджена нова структура центрального апарату компанії, скорочення третини працівників відбудеться в межах її реформування — вона має відповідати стратегії, завданням та обсягам роботи.

Щодо оптимізації штату Укрзалізниці було багато розмов, настав час переходити до дій. Маємо якомога швидше навести лад у структурі апарату управління компанії, усунути дублювання посад та чітко розподілити функціонал між підрозділами. Це дозволить нам більш швидко, якісно та ефективно приймати та втілювати управлінські рішення.

в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик

Заходи з оптимізації управлінського персоналу не стосуватимуться працівників регіональних філій, філій компанії та працівників робітничих професій, скорочувати будуть лише працівників адміністративно-управлінського персоналу.
В Укрзалізниці зазначили — при звільненні всі працівники отримають належні виплати та вихідну допомогу в розмірі не менше за середній місячний заробіток.

 

читайте також

Завантаження....