URM
Пасажирські перевезення Новини Укрзалізниця

Укрзалізниця на 3% підніме вартість квитків для пасажирів

З 10 грудня АТ «Укрзалізниця» змінить комісійний збір при купівлі, поверненні та резервуванні квитків. Востаннє його переглядали у 2019 році.

Так, зазначений фіксований збір буде складати 30 грн замість 22 грн. Також комісійний збір – 20 грн – буде включено до вартості квитків на експрес Київ – аеропорт Бориспіль. Таким чином, починаючи з 10 грудня  квитки на експрес коштуватимуть 100 грн.

В компанії заявили, що вартість квитка в середньому збільшиться на 3 %, що дасть компанії додаткові 6 млн гривень на місяць, які буде скеровано вдосконалення систем продажу та інші потреби.

Водночас залізниця зменшує розмір комісійного збору за резервування квитків для групових замовлень. Відтепер вартість резервування місць в разі бронювання квитків для групи кількістю більше ніж 30 осіб становитиме 50 гривень з дорослого пасажира та 35 гривень з осіб віком до 18 років.

Раніше ціна резервування місць при групових замовленнях становила 80 гривень для дорослих пасажирів та 40 гривень для дітей, незалежно від розміру групи.

При цьому, в компанії зазначили, що у 2022 році не планують підвищувати тарифи на пасажирські перевезення. Проте у 2022 році запропонують новий підхід до формування цін на квитки у залежності від різних факторів, зокрема, популярності напрямку, часу придбання проїзного документа.

Також Укрзалізниця очікує у 2022 році збільшення вантажообігу на 3,7 % та зростання пасажирообігу на 14,3 %, що сягне вже 80 % до докризового рівня.

Нагадаємо, Укрзалізниця запустила бета-версію порталу замовлення сервісних послуг. Зараз на сайті вже доступна послуга замовлення групових квитків онлайн.

читайте також

Завантаження....