URM
Пасажирські перевезення Новини

Укрзалізниця допоможе евакуювати українців із Сектора Гази

Укрзалізниця долучиться до евакуації понад сто українців та членів їхніх родин із Сектора Гази, які сьогодні прибудуть спеціальним рейсом з Каїра до Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Про це розповіли в пресслужбі компанії. Зазначається, що до Центрального залізничного вокзалу пасажирів доставлять двома поїздами Kyiv Boryspil Express.

Надалі евакуйованих українців залізничним транспортом буде доправлено до місць призначення по всій території України.

«Укрзалізниця завжди готова допомогти своїм громадянам. Так, минулої весни, під час першої хвилі коронавірусної інфекції, ми евакуйовували українців з Польщі. Зараз знову потрібна допомога нашим співгромадянам. Тож оперативно опрацьовуємо логістику для швидкого перевезення та забезпечимо всім громадянам належні умови під час очікування свого рейсу. Ми простежимо, щоб ця мандрівка завершилась для наших громадян максимально спокійно та швидко, і зичимо всім мирного неба», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Ці пасажири не платитимуть за проїзд. Для відшкодування вартості проїзних документів Укрзалізниця отримає компенсацію з резервного фонду держбюджету.

Нагадаємо, із Сектора Гази в Україну через Єгипет евакуйовується понад 100 осіб, більшість із них — жінки та діти.

читайте також

Завантаження....