URM
Пасажирські перевезення Новини

Укрзалізниця до кінця року запустить Буковельський експрес

До кінця року в Укрзалізниці пообіцяли запустити Буковельський експрес. Він буде курсувати за маршрутом Львів — Татарів-Буковель — Ворохта.

Про це повідомив керівник пасажирського напрямку компанії Олександр Перцовський.

Таким чином українці та гості країни отримують можливість побачити красу та історичні пам’ятки міста Лева й далі, безпосередньо зі Львова, дістатись курорту Буковель, чи здійснити мрію піднятись на найвищу гору України — Говерлу, доїхавши до Ворохти.

Олександр Перцовський

На маршруті буде використовуватися дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва КВБЗ, який Перевізник отримає від виробника у грудні.

Нагадаємо, КВБЗ та УЗ уклали контракт на постачання шести дизель-поїздів ДПКр-3 ще у 2018 році. Перший поїзд почав курсувати між залізничними станціями Київ-Пасажирський та Бориспіль-Аеропорт  в грудні 2019-го року. Ще два ДПКр-3 обслуговують «Дунайський експрес».

У  першому кварталі 2022 року один з нових дизель-поїздів вийде на маршрут Долинська — Кривий Ріг — Апостолове — Херсон — Вадим — Миколаїв.

Нові два поїзди, що вже отримала УЗ,  будуть курсувати за маршрутом Львів–Тернопіль–Чернівці–Коломия та  Харків – Ворожба.

Тим часом в Івано-Франківській області триває реновація залізничної станції Татарів-Буковель. Це найближча залізнична зупинка до гірськолижного курорту Буковель. На станції вже:

  • Збільшено зі 180 до 324 м залізничну платформу станції. Відтепер вона може приймати поїзди, у складі яких 12 вагонів (раніше — до 6 вагонів).
  • На платформі встановлено сучасне LED-освітлення.
  • Проведено ремонт фасаду будівлі зупинкового пункту, залу очікування й залізничних кас.
  • Триває облаштування привокзальної території.

Зазначимо, що станція Татарів та її залізничний вокзал є пам’яткою архітектури, яка була зведена у 1894 році.

читайте також

Завантаження....