URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця централізує фінансове управління дочірніх заводів

Укрзалізниця запроваджує нову систему управління фінансовою діяльністю заводів та приватних акціонерних товариств, які на 100% належать Перевізнику.

За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, усі розрахунки за товари та послуги, надані цим підприємствам сторонніми організаціями, здійснюватимуться централізовано.

Ми робимо централізацію грошових потоків наших заводів у головному офісі й впроваджуємо єдині стандарти та передові практики в управлінні їхніми фінансами, що, в свою чергу, зробить їхню діяльність прозорішою та дасть змогу контролювати фінансовий стан і доцільність закупівлі тих або інших послуг та товарів.

Іван Юрик

Крім цього, Укрзалізниця відходить від практики громіздкого планування й в афілійованих підприємствах вже впроваджено тримісячне оперативне планування грошових потоків.

Відтак в умовах централізації фінансової діяльності нашим підприємствам не доведеться нервувати за зміну тих чи інших факторів протягом року, які впливають на фінансовий план. У разі появи інформації, яка дозволяє добре деталізувати будь-який елемент річного фінансового плану конкретного підприємства, ми у стислий термін переглянемо фінплан й не будемо чекати наступного року.

Іван Юрик

Зауважимо, що до складу афілійованих компаній УЗ входять: ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод», ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод», ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал», ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», ПрАТ «Київський електротехнічний завод «Транссигнал».

читайте також

Завантаження....