URM
Новини Укрзалізниця

Керівництво Укрзалізниці відзвітувало про прибутки за червень. Пояснюємо, чому все не так райдужно

Укрзалізниця третій місяць поспіль працює з позитивним фінансовим результатом. У цьому переконує в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. Він зазначає: за підсумками роботи в червні 2021 року компанія отримала 153 млн грн прибутку.

Зберігаємо позитивну тенденцію та вже третій місяць поспіль закінчуємо з прибутком. Важливо, що з кожним місяцем нарощуємо цей показник. І якщо у квітні він становив 35 млн грн, у травні — майже 39 млн грн, то в червні — 153 млн грн. Зі стартом сезону перевезення нового вражаю зернових розраховуємо збільшити прибутки. Також розраховуємо і на зміну структури тарифів на вантажні перевезення.

Іван Юрик, в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця»

Загалом за підсумками роботи в 2-му кварталі 2021 року Укрзалізниця отримала 227,4 млн грн прибутків. Утім, як запевнили джерела в Укрзалізниці журналістів нашого видання, позитивний фінансовий результат пов’язаний із показниками курсової різниці та скасуванням премій працівникам.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця відтермінувала виплати премій за квітень-червень та виплати на оздоровлення працівникам до 9 липня.

Також зазначимо, що за перший квартал 2021 року Укрзалізниця відзвітувала про чисті збитки на суму 1,7 млрд гривень. Так, перше півріччя компанія завершила зі збитком.

читайте також

Завантаження....