URM
Укрзалізниця Новини Пасажирські перевезення

Укртрансбезпека відновить дію ліцензії Укрзалізниці

Державна служба України з безпеки на транспорті ухвалила рішення відновити дію ліцензії Укрзалізниці на перевезення пасажирів та небезпечних вантажів.

12 січня УТБ отримала від АТ УЗ заяву з відомостями про усунення підстав, які спричинили припинення дії ліцензії. Зокрема в Укртрансбезпеці поінформували, що отримали від АТ УЗ квитанцію про сплату штрафу.

В УТБ зазначають, що інформація, надана залізничною компанією, свідчить про усунення у повному обсязі значної частини невідповідностей. У процесі усунення поки що перебувають невідповідності, виправлення яких потребує значних фінансових витрат.

З огляду на позитивну динаміку усунення невідповідностей УТБ ухвалила рішення щодо відновлення дії ліцензії Укрзалізниці.

У відомстві акцентували, що надалі усунення невідповідностей контролюватиметься щомісяця та буде включено до переліку питань наступної планової перевірки.

Нагадаємо, 30 грудня 2021 року Укртрансбезпека видала наказ щодо зупинення дії ліцензії Укрзалізниці на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом.

У МІУ журналістам URM повідомили, що наказ набуває чинності через 10 днів після оприлюднення (11 січня), але він має попереджувальний характер для виправлення порушень з боку Укрзалізниці (два місяці).

В УТБ пояснили, що за результатами перевірки було встановлено 116 порушень, про які було повідомлено минуле керівництво Перевізника. Але керівництво компанії відмовилося від співпраці.

читайте також

Завантаження....