URM
Рухомий склад Вантажні перевезення Новини Укрзалізниця

Укрцемент: Укрзалізниця невчасно поставляє вагони

В Асоціації виробників цементу України «Укрцемент» скаржаться на Укрзалізницю через те, що перевізник не поставляє вагони вчасно  Кажуть — приблизно половина рухомого складу подається із запізненням.

Кінець серпня – початок вересня почалися системні збої, починаючи від того, що йде недопостачання вагонів під завантаження. Якщо, наприклад, у липні було нормально, то у серпні ми отримували тільки 55-60 % від замовленого. А у вересні лишилося ще менше відсотків замовлених вагонів, які подаються на підприємство.

Павло Качур, голова Асоціації «Укрцемент»

В Укрцементі також скаржаться на проблеми з пересуванням вантажів залізницею, строки якого на деяких маршрутах збільшилися майже вдвічі. Унаслідок цього клієнти підприємства масово звертаються зі скаргами на невчасне постачання продукції, що зриває їм терміни виконання замовлених згідно з контрактами робіт.

Якщо говорити про скарги споживачів, про те, що невчасно доставляються вагони, то у липні ми мали 5 скарг, у серпні – 80, а у вересні – вже 127! Ще місяць не закінчився, а вже 127 скарг споживачів про те, що вагони не приходять у термін і просто губляться по території, де стоять на запасних станціях.

Павло Качур, голова Асоціації «Укрцемент»

За словами Павла Качура, Асоціація має намір звернутися до міністра інфраструктури та Кабінету Міністрів. Мовляв, така ситуація не тільки шкідлива для цементної галузі, а також для президентського інфраструктурного проєкту «Велике будівництво».

Зазначимо, раніше асоціація заявляла  про дефіцит рухомого складу для доставки цементу споживачам через простій вагонів на станціях, а також пошкодження цементовозів через перевезення ними інших вантажів.

Нагадаємо, у серпні 2021 року з 13 тис. навантажень у цементовози, 3,5 тис. припали на «нецільові вантажі». Це – кожне четверте відправлення.

читайте також

Завантаження....