URM
Рухомий склад Новини

Укрцемент просить УЗ враховувати специфіку галузі при розподілі вагонів через ProZorro.Продажі

Асоціація «Укрцемент» просить Укрзалізницю враховувати специфіку цементної галузі при розподілі вагонів на аукціонах з використання спеціалізованих вагонів-цементовозів для перевезення інших вантажів у піковий сезон.

В асоціації наголошують, що серед актуальних проблем із розподілом вагонів, зокрема, нестача цементовозів для перевезення цементу через їхнє використання для перевезення щебеню та інших матеріалів.

Виробники цементу програють зерновикам, енергетикам, виробникам щебеню у маршрутизації. Для Укрзалізниці вони вигідні клієнти. Завантажив в одному місці 40 вагонів, завіз у порт, на електростанцію або на відкритий майданчик, розвантажив і кінець роботи. А нам кажуть: торгуйтесь, вагони є. Але для споживачів цементу є своя специфіка, яку ми просимо також враховувати. Споживачів на 20-30 вагонів у нас одиниці. Здебільшого замовляють 3-5 вагонів, але таких пропозицій на аукціонах недостатньо.

Павло Качур, голова асоціації

Крім того, в Укрцементі заявляють, що до вересня 2021 року Укрзалізниця виставляла на продаж 170 вагонів-цементовозів на добу виключно для відвантаження цементу, проте у вересні-жовтні таке обмеження було скасовано, та 80 вагонів виставляли для перевезення інших вантажів.

читайте також

Завантаження....