URM
Вантажні перевезення Новини

Українські вантажі до порту Констанца DP World почав доправляти залізницею

Дубайський глобальний портово-логістичний оператор DP World почав доправляти українські вантажі залізницею до порту Констанца через румунський інтермодальний термінал Дорнешті. Про це повідомляє The Loadstar.

Щоб зменшити навантаження на румунські вантажні ворота, DP World з’єднує Констанцу з нещодавно відкритим терміналом у Дорнешті, на південь від українського кордону з Вадул-Сіретом. Нове сполучення розвантажить автотранспортну мережу і допоможе звільнити румунський порт від заторів.

Ми розвивали цей інтермодальний термінал, щоб допомогти зменшити виникнення значних проблем із заторами, з якими зіткнулися на нашому морському терміналі в Констанці. Крім того, тепер ми зможемо забезпечувати безперебійну роботу з румунським імпортом та експортом, незалежно від великих обсягів транзитних вантажів.

генеральний директор DP World Romania Космін Карстя

За словами генерального директора DP World Romania Космін Карстя, на початковому етапі планується запустити до п’яти поїздів на тиждень в обох напрямках, кожен з яких перевозитиме 50 контейнерів, поїзди перебуватимуть у дорозі  між Дорнештами та Констанцею максимум 36 годин.

Аналітик Informall Даніїл Мельниченко пояснив, що термінал DP World у Дорнешті розпочав роботу цього місяця після того, як митний орган Румунії затвердив режим митного складу. Площа терміналу — 2,5 гектара, він має складські приміщення на 2500 TEU.

Дорнешті має митний склад і може консолідувати вантаж на місці, але система означає, що українські водії можуть заощадити паливо та час, а також частково зменшити навантаження на порт Констанца, переповнений вантажами.

Аналітик Informall Даніїл Мельниченко

Таким чином, українські далекобійники заощадять пробіг і час у сполученні з портом Констанца.

читайте також

Завантаження....