URM
Пасажирські перевезення Новини Події

Українці масово повертаються: пасажирські поїзди заповнені на понад 95%, — Олександр Камишін

Більшість поїздів, що курсують із західних регіонів України до Києва, заповнені на понад 95 %. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці за результатами брифінгу голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна сьогодні на столичному вокзалі.

Найбільше зараз людей їде із заходу до Києва. У нас майже всі такі рейси заповнені на понад 95%. Ми порахували, що щодня до Києва повертається тільки залізницею не менше 11 тис. осіб.

голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Очільник УЗ також зазначив, що масово повертаються залізницею пасажири з-за кордону до України. Так, з 1 по 11 травня вже поїздами повернулося не менше 10 тис. осіб з Європи.

За травень Укрзалізниця перевезла 250 тис. пасажирів, з яких евакуаційними поїздами – лише 10 тис., а це не більше 4%. На вчора ми мали 177 чоловік з Покровська до Львова та 30 тис. регулярних пасажирів. Це говорить про те, що люди повертаються до нормального життя й нормального функціонування залізниці.

голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

За час реалізації евакуаційних програм було доправлено поїздами близько 3,8 млн пасажирів зі сходу, півдня та центру України в західні регіони та 600 тис. пасажирів із заходу України до сусідніх країн. Укрзалізниця продовжує проводити евакуацію населення там, де це необхідно.

читайте також

Завантаження....