URM
Події Новини

Україна відправила морем ще 160 тис. тонн збіжжя

Сьогодні з портів Одеса та Чорноморськ вийшов другий караван з українським продовольством – 3 судна з Чорноморська та ще одне з Одеси, — повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Зазначається, що на борту балкерів STAR HELENA, GLORY, RIVA WIND та танкера MUSTAFA NECATI понад 160 тис. тонн агропродукції.

Після відпрацювання портами організації першого каравану поступово виходимо на більші масштабні обсяги роботи. Плануємо уже найближчим часом забезпечити здатність портів обробляти щонайменше 100 суден на місяць. Також незабаром плануємо повноцінно доєднати до реалізації Ініціативи порт «Південний». Розраховуємо, що завдяки цьому зможемо відправляти покупцям ще більші каравани суден, щонайменше до 3 мільйонів тонн на місяць.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков

У міністерстві уточнили, що судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини.

Нагадаємо, 22 липня в Стамбулі Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів.
У серпні з вантажем української кукурудзи вже було відправлено караван з 4-х суден: RAZONI, NAVI STAR, ROJEN та POLARNET. Вони перевозять понад 80 тис. тонн кукурудзи.

читайте також

Завантаження....