URM
Події Міжнародні Новини Укрзалізниця

Україна просить Фінляндію передати поїзди Allegro

Україна попросила Фінляндію передати чотири поїзди Allegro, які раніше курсували між Хельсінкі й російським Санкт-Петербургом. Про це пише «Європейська правда» за інформацією STT. Таки запит було зроблено під час візиту прем’єр-міністерки Фінляндії Санни Марін до Києва.

Повідомляється, що це питання із Санною Марін у Києві обговорив колишній генеральний директор Укрзалізниці Олександр Камишін.

У вівторок, 14 березня фінська залізнична компанія VR підтвердила отримання відповідного запиту від української сторони, однак директор VR із міського транспорту Топі Сімола повідомив, що компанія не може самостійно ухвалювати будь-які рішення про майбутнє поїздів Allegro.

Зазначається, що швидкісні потяги Allegro є власністю компанії Oy Karelian Trains Ltd і належить VR і «Російським залізничним дорогам» та передає їм потяги в оренду.

Поїзди Allegro після 12-річного курсування між Хельсінкі і Санкт-Петербургом припинили поїздки у березні 2022 року через повномасштабне вторгнення рф в Україну. Нині ці поїзди зберігаються в Хельсінкі.

Додається, що потяги підходять для залізничної колії України.

читайте також

Завантаження....