URM
Вагонний парк Новини

Україна націоналізує 29 вагонів-цистерн у Мукачеві

Україна починає націоналізацію 29 вагонів-цистерн на Закарпатті. Про таке повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки.

За результатами перевірочних заходів підприємств, що здійснюють транспортування паливно-мастильних матеріалів у м. Мукачеві Закарпатської області, співробітники БЕБ встановили майно одного з підприємств російської федерації. Ідеться про 29 вагонів-цистерн для транспортування скрапленого газу загальною вартістю 1 160 000 доларів США (понад 35 млн гривень в еквіваленті). Зазначена інформація направлена до Фонду державного майна України та Укрзалізниці. Нині за ініціативи БЕБ триває процедура націоналізації цього майна.

Бюро економічної безпеки

Ще два російські вагони встановлено в Івано-Франківську. Ними на адресу одного з підприємств також доставлялися ТМЦ з російської федерації.

Вагони на сьогодні перебувають на одній зі станцій Львівської залізниці у відстійнику. Після підтвердження власника ініціюватиметься питання їхнього примусового вилучення.

Бюро економічної безпеки

Нагадаємо, Президент України 10 березня підписав Закон «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності рф», який дозволяє націоналізувати все російське майно в Україні й Укрзалізниця розпочала націоналізацію російських вагонів, що перебувають на території України.

читайте також

Завантаження....