URM
Рухомий склад Новини

Україна і Франція обговорили поставки локомотивів

Представники українського Уряду та Офісу Президента з робочою поїздкою відвідали Париж. Там вони зустрілися з міністром економіки, фінансів та реконструкції Франції Бруно Ле Мером. Серед іншого було обговорено спільні проєкти для залізниці, дорожньої мережі та авіації.

«Пріоритети Міністерства інфраструктури України – оновлення парку вантажних електричних локомотивів для «Укрзалізниці», участь французьких будівельних компаній в проєктах концесії доріг та формування флоту для Національного авіаперевізника. Нагадаю, в кінці листопада минулого року була створена державна компанія – Українські національні авіалінії»

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України

В МІУ переконані — залучення французьких інвестицій та реалізація спільних проєктів, можуть забезпечити кращу інтеграцію України до європейської транспортної мережі, логістики та економіки в цілому.

Нагадаємо, У травні 2021 року, Україна і Франція підписали міжурядову угоду про фінансування поставки 130 електровозів для «Укрзалізниці» виробництва Alstom на суму 900 млн євро.

6 жовтня в МІУ повідомили, що Аlstom та Укрзалізниця фіналізують контракт.

Більш детально про співробітництво раніше розповів тодішній керуючий директор Alstom у Центральній та Східній Європі Антоніо Морено.

читайте також

Завантаження....