URM
Новини Бізнес Міжнародні

Україна та Туреччина прискорять опрацювання проєкту Угоди про вільну торгівлю між країнами

Україна й Туреччина прискорять опрацювання проєкту Угоди про вільну торгівлю між країнами. Про це перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Олексій Любченко поговорив з міністром торгівлі Турецької Республіки Мехметом Мушем.

Захід був проведений за результатами телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського та Президента Туреччини Реджепа Ердогана з питань інтенсифікації переговорів щодо підписання Угоди про вільну торгівлю між країнами.

У нас залишилося кілька позицій, де ми повинні знайти баланс у наших торговельних відносинах. Варто зазначити, що під час переговорів з нашими турецькими колегами, ми дійшли до конструктивних та прогресивних рішень, які дозволять захистити внутрішні ринки, там, де це потрібно, та створити Угоду, яка сприятиме поглибленню торговельних відносин і розвитку економік наших країн.

Олексій Любченко, міністр економіки України

Зі свого боку міністр торгівлі Турецької Республіки пообіцяв: наступного тижня турецька сторона готова прийняти у себе делегацію з України для фіналізації технічних моментів проєкту угоди.

Нагадаємо, нещодавно відбулася чергова консультація між українською та турецькою делегаціями у межах переговорів щодо підписання Угоди про вільну торгівлю між країнами.

Завдяки підписанню Угоди про вільну торгівлю торговельний баланс між Україною та Туреччиною може збільшиться вдвічі – до 10 млрд дол. США.

читайте також

Завантаження....