URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

Угорщина модернізує транскордонний перевантажувальний вузол Захонь для збільшення обсягів транспортування українського зерна

Угорщина модернізує залізницю для збільшення обсягів транспортування українського збіжжя. Про це повідомляє Kurier Kolejowy. Завдяки інвестиціям у понад 12 мільярдів форинтів обсяг збіжжя, яке надходить до Угорщини залізницею з України через перевантажувальний хаб Захонь, зросте.

Повідомляється, що Ласло Палковіч, міністр промисловості й технологій Угорської Республіки, разом із Давидом Вітезі, державним секретарем з питань транспорту цього міністерства, упродовж останніх тижнів провели низку зустрічей з усіма зацікавленими сторонами Угорщини (перевантажувальні термінали, вантажні перевізники, MÁV, зернова асоціація) , а також переговори з керівництвом Української залізниці в Берліні, у результаті яких в уряді Угорщини була обговорена заявка на фінансування необхідних інвестицій у транскордонний перевантажувальний вузол Захонь.

Про те, чому саме угорська залізниця візьме участь у транспортуванні українського зерна, повідомив у своєму Facebook Давід Вітезі.

Велика частина доходу країни, яка постраждала від війни, складається з експорту сільськогосподарської продукції. Раніше Африка та Близький Схід купували в України великі обсяги зерна, і якщо вони не отримають його зараз через обмежені потужності в Чорному морі, деякі країни можуть зіткнутися з голодом. Посуха також змусила Угорщину цього року імпортувати частину зернових.

Давід Вітезі державний секретар з питань транспорту в міністерстві промисловості та технологій Угорщини

Визначено вартість робіт — 12,4 млрд форинтів. Модернізуватимуть станцію Захонь, сортувальну станцію Захонь та Епер’єске, де будуть відновлені колії, які за останні десятиліття застаріли та були пошкоджені.

Залізнична інфраструктура, логістика та управління робочою силою стикаються з величезним викликом через раптовий наплив нових завдань. Польща, Словаччина, Угорщина та Румунія повинні зробити все, щоб гарантувати, що якомога більше зерна може залишати Україну залізницею. 

Давід Вітезі державний секретар з питань транспорту в міністерстві промисловості та технологій Угорщини

Посадовець вважає, що збільшення трафіку часто заблоковані (буквально) широкими вагонами, які очікують на розвантаження або вже порожні, або звичайними вагонами, які очікують навантаження. Саме тому так важливо прибирати покинуті колії зони перевантаження, яка до зміни режиму обробляла набагато більші кількість вантажів, але з тих пір працює на набагато нижчій швидкості. наразі непрохідні через десятиліття недостатнього використання, з метою відновлення закритих колій, збільшення їх пропускної спроможності, досягнення швидкості 20-40 км / год на сортувальних станціях і забезпечення можливості збереження безпечних умов праці в нічний час.

читайте також

Завантаження....