URM
Міжнародні Новини

Угорщина інвестує 6,8 млн грн в прикордонну з Україною залізничну інфраструктуру

Угорський уряд збирається інвестувати 12,4 мільярда угорських форинтів (близько 6,8 мільйона євро) у залізничну інфраструктуру навколо міста Загонь, що межує з Україною.

Так, у районі буде побудовано 2970 метрів колії 1520 та 4618 метрів євроколії. Крім того, буде оновлено 18 роз’їзних шляхів та модернізовано існуючі залізничні лінії. За виконання проєкту відповідає угорська національна залізнична компанія MAV.

Зауважимо, напередодні в Угорщині оголосили про плани побудувати залізничну лінію V0, яка з’єднає кордон з Україною та кордон з Австрією. Це один з перших спільних проєктів угорського, російського та австрійського спільного вантажного підприємства, яке було створено минулого року.

Нагадаємо, 14 грудня 2021 року у Будапешті (Угорщина) голова правління CER Cargo Holding SE (Угорщина) Ласло Хорват, генеральний директор Rail Cargo Group (Австрія) Клеменс Ферст та генеральний директор АТ «РЗ Логістика» (дочірня компанія РЖД) Дмитро Мурєв підписали документи щодо створення спільного підприємства у сфері залізничних вантажних перевезень.

читайте також

Завантаження....