URM
Пасажирські перевезення Новини Рухомий склад

У вересні УЗ планує оголосити тендери на закупівлю нових електричок для Києва

26 серпня на центральному Київському вокзалі відбулась презентація електропоїзда Stadler Flirt, який зараз проходить випробування у Києві.

На презентації голова УЗ Олександр Камишін анонсував оголошення тендеру щодо закупівлі електропоїздів для проєкту City Express уже у вересні. За його словами, наразі вже завершено виконання ТЕО.

Зараз іде тестування Stadler Flirt, яке ще триватиме кілька тижнів.

Представник швейцарської Stadler Петер Шпулер заявив, що компанія готова локалізувати виробництво в Україні й надати українським фахівцям та студентам освіту й практику на заводах компанії у Західній Європі.

Також, за його словами, швейцарська компанія готова допомогти з моделлю фінансування закупівлі. Проте, яка саме це буде процедура, він не сказав.

Нагадаємо, потяг Stadler Flirt  до України прибув 14 серпня. Він має п’ять вагонів. Максимальна швидкість 160 км/г. Місткість 262 особи, вагони 1 та 2 класів.

Раніше, у липні, швейцарська компанія Stadler вибрала місце для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні. Також у компанії заявили,  що уже цього року передадуть в Україну один або два поїзди для тестування.

читайте також

Завантаження....