URM
Укрзалізниця Новини

У травні Укрзалізниця отримала майже 39 млн грн прибутку

Укрзалізниця спрацювала з прибутком другий місяць поспіль. Так за травень компанія
отримала майже 39 млн грн прибутку.

Впевнено тримаємо курс на стабільну прибутковість. Другий місяць поспіль компанія завершує роботу з прибутком — у травні отримали позитивний фінансовий результат майже 39 млн грн. Продовжуємо покращувати операційну роботу та розвивати вантажний бізнес, що є головним джерелом прибутковості нашої компанії.

в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик

Іван Юрик уточнив, що у січні 2021 року Укрзалізниця, на тлі боротьби з фінансовою кризою та боротьбою з пандемією спрацювала зі збитком 693 млн грн, у лютому — 534 млн грн, березні — 448 млн грн, то вже в останні два місяці весни цю тенденцію вдалося переломити: квітень показав 35 млн грн прибутку, а травень — майже 39 млн грн.

Завдяки чому вдалося досягти позитивного фінансового результату

За його словами, позитивна тенденція зростання фінансових надходжень фіксується завдяки ефективному впровадженню антикризового плану в компанії, покращенню операційної роботи у вантажному сегменті, збільшенню обсягів вантажних перевезень, а також послабленню карантинних заходів у країні. Крім того, збільшено доходи від пасажирських перевезень шляхом введення нових рейсів та пожвавлення відпускного сезону. Так, у травні вони склали понад 585 млн грн, тоді як у квітні — майже 344 млн грн, у березні — близько 364 млн грн.

Нагадаємо, що Укрзалізниця в травні на 20,5% покращила обіг вантажних вагонів, а середньодобове навантаження вийшло на рівень докризового 2019 року.

 

читайте також

Завантаження....