URM
Пасажирські перевезення Новини

У січні Придніпровська залізниця перевезла у приміському сполученні майже 443 тис. пасажирів

У січні  2021 року Придніпровська залізниця перевезла у приміському сполученні майже 443 тис. пасажирів. Кожен восьмий пасажир, який у січні цього року подорожував залізницею в приміському сполученні, користувався пільговим проїздом. Це — 56,1 тис. осіб.

Раніше Придніпровська залізниця через суд повернула понад 12 млн грн боргу з компенсації збитків від перевезення пільговиків. Загалом за  2021 рік Придніпровська залізниця перевезла приміськими поїздами понад 6,5 млн осіб серед яких  1 млн 269 тис. пільговиків. За ці перевезення Перевізникові з місцевих бюджетів залізниці було компенсовано тільки 65 % її витрат на перевезення за соціальними тарифами.

Зазначимо, за два роки в Україні планують замінити всі старі приміські потяги на сучасні. Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. За його словами, першими будуть замінювати електрички. Потім перейдуть до дизельних приміських потягів. Міністр вважає такі плани реальними.

Нагадаємо, у 2021 році Укрзалізниця перевезла 54 млн пасажирів у приміському сполученні. Цей показник на 8 % вищий, ніж у 2020 році, коли було перевезено 50,2 млн пасажирів.

читайте також

Завантаження....