URM
Пасажирські перевезення Новини

У серпні Укрзалізниця відкриє реконструйовану залізничну платформу на станції Святошин у Києві

Завдяки впровадженим під час реконструкції технологіям залізнична платформа на станції Святошин відповідатиме сучасним вимогам. Такі технології компанія масштабує по всій Україні.

Усі роботи з реконструкції залізничної платформи на станції Святошин у Києві планується закінчити вже в серпні цього року. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За його словами, реконструкція платформи проводиться в межах реалізації проєкту «Велике будівництво» City Express.

Станція Святошин — це великий транспортний хаб, що обслуговує близько півмільйона мешканців Києва, які проживають на Борщагівці, Академмістечку, Нивках, Святошині, та пасажирів, які прямують з Тетерівського напрямку: Ірпеня, Бучі, Немішаєва, Ворзеля та Коростеня. Розташування залізничної станції Святошин дозволяє пасажирам зручно робити пересадку на інший громадський транспорт, зокрема метрополітен, за принципом «сухі ноги». Тому нам надважливо розвивати цей транспортний вузол та робити його максимально комфортним для наших клієнтів.

в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик

Які роботи  проводитимуться на станції Святошин

Під час реконструкції на станції буде збудовано нову високу платформу з накриттям, забезпечено доступність для всіх категорій маломобільного населення та найголовніше — встановлено турнікети й автомати для купівлі квитків на приміські поїзди. Також в УЗ пообіцяли встановити там перші автомати для купівлі квитків на приміські поїзди.

Таким чином, пасажири зможуть швидко та зручно купити квиток або, оминаючи черги, розрахуватися за допомогою телефону безпосередньо на турнікеті. Крім того, система турнікетів має вирішити питання безквиткового проїзду, обліку пільговиків для подальших взаєморозрахунків з місцевою владою та збільшити надходження від перевезень у приміському сполученні. Надалі такі системи ми встановимо на інших станціях та вокзалах країни.

в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик

Які платформи буде реконструювати Укрзалізниця

За словами Івана Юрика, Укрзалізниця наступного року планує розпочати реконструкцію ще низки платформ. Зокрема, на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський на місці низьких планується звести високі посадкові платформи, які будуть зручними для пасажирів та пристосованими для інклюзивних поїздів, що мають пандуси для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, 28 травня УЗ оголосила відповідний тендер щодо реконструкції станції. Найнижчу пропозицію на торгах запропонувало ТОВ “Мегабудпроєкт” – трохи більше  16 млн грн.

Довідково: City Express —  це проєкт з інтеграції залізниці з міською транспортною системою завдяки об’єднанню великих міст із їхніми містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

В УЗ підрахували: зараз щодня до Києва приїжджає близько 450 тис. осіб, із них 77 тис. – залізничним транспортом. У межах проєкту City Express заплановано збільшити кількість пасажирів залізниці вдвічі – до 150 тис. на день.

читайте також

Завантаження....