URM
Міжнародні Новини

 У Саудівській Аравії 30 жінок стануть машиністками 

Renfe KSA, дочірня компанія іспанського перевізника в Саудівській Аравії, візьме 30 жінок, які керуватимуть високошвидкісними поїздами наступного року.

Іспано-саудівський консорціум, що складається з 12 іспанських компаній та двох саудівських компаній, відповідає за розвиток високошвидкісної залізниці у межах проєкту Haramain Railway Highspeed. Renfe є найбільшим акціонером (26,9 %) консорціуму Al Shoula.

30 машиністок поповнять лави Renfe KSA – саудівського відділення Renfe Operadora – наступного року. За інформацією Renfe, приймання на роботу узгоджене із Transport General Authority – урядовою організацією Саудівської Аравії, яка регулює питання транспорту.

Вони стануть першими в історії країни жінками, які керуватимуть поїздами. Наразі у Renfe KSA працюють 55 саудівських машиністів, 48 з яких проходять навчання, що проводять іспанці.

Залізниця Haramain Railway Highspeed – високошвидкісне сполучення між Меккою та Медіною. Протяжність двоколійної залізниці становить 452,9 км. Поїзди на маршруті розганяються до 300 км/год.

Нагадаємо, з10 жовтня 2021 року в Казахстані почали їздити поїзди із жіночими вагонами. Вони призначені для продажу квитків пасажирам виключно жіночої статі (на весь вагон).

читайте також

Завантаження....