URM
Бізнес Новини

У поточному маркетинговому році Україна експортує близько 70 млн тонн зерна, — УЗА

Цього сезону Україна очікує врожай зернових та олійних культур обсягом 105-108 млн тонн. Виходячи з цих даних, експорт продукції з України становитиме близько 70 млн тонн.

Про це повідомив президент Української зернової асоціації Микола Горбачов.

Якщо оцінити тенденції, то позаминулого року ми виростили рекордний урожай зернових та олійних — 98 млн тонн. Минулого року через погані погодні умови виробництво скоротилося до 84 млн, цього року ми очікуємо на врожай на рівні 105-108 млн тонн. Це буде черговий рекорд. Є чим пишатися. Думаю, така сама тенденція збережеться. Експорт цього року становитиме близько 70 млн тонн.

Микала Горбачьов

Президент УЗА пояснює зростання обсягів урожаю в Україні сприятливими погодними умовами. Він також наголошує, що українські сільгоспвиробники використовують дедалі якісніші технології — це стосується насіння та техніки.

В УЗА також повідомили, що основними покупцями українського зерна залишаться Китай, країни Північної Африки та Європейського Союзу.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Укрзалізниця перевезла 4,1 млн тонн зернових вантажів у всіх видах сполучень, цей показник на 2,7 % більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

читайте також

Завантаження....