URM
Порти Новини

У порту Чорноморська виконали днопоглиблення до 15 метрів

Адміністрація морських портів України завершила днопоглиблення 1-го ковшу акваторії Сухого лиману до 15 м.

У МІУ заявляють, що це забезпечить безперешкодний підхід суден типу Panamax з дедвейтом до 100 тис. тонн та, як наслідок, сприятиме збільшенню обсягів вантажопереробки Чорноморського порту.

Днопоглиблювальні роботи є частиною Договору про взаємодію щодо реалізації взаємозалежних проєктів між АМПУ та ТОВ «СП РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ». З боку ДП «АМПУ» передбачалося здійснити днопоглиблювальні роботи на підходах до пірса за ІІІ чергою будівництва акваторії 1-го ковшу Сухого лиману, із досягненням глибин 15 м.

За умовами договору компанія ТОВ «СП РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ» має збудувати на стику причалів № 10,11 морського порту Чорноморськ двосторонній пірс. Загальна довжина пірсу — 339,75 м (з розміщенням двох причалів №10-а, 11-а довжиною 290 м), він матиме можливість приймати судна типу Panamax (СН-100).

Нагадаємо, АМПУ через суд виганяє пороми УЗ з Чорноморська. Так, Південно-Західний апеляційний господарський суд залишив без задоволення скаргу Укрзалізниці, тож тепер пороми останньої мають залишити причали порту.

читайте також

Завантаження....