URM
Новини Події

У Польщі заарештували російських диверсантів, що стежили за залізницею

У Польщі затримали шість російських шпигунів, які вели спостереження за залізницею Їхнім завданням, за даними слідства, була підготовка диверсій і спостереження за залізницею в районах, де відбуваються переміщення західної зброї до України. Про це повідомляє BBC Україна із посиланням на RMF24.

Зазначається, що громадянство затриманих не конкретизують, але усі шестеро — «іноземці з-за східного кордону» Польщі, які працювали на російські спецслужби.

Їх викрили після того, як на важливих залізничних шляхах та вузлах виявили приховані камери, які реєстрували рух потягів та передавали інформацію до мережі. Загалом, за даними журналістів, йшлося про кілька десятків таких камер.

Ідеться в основному про ділянки залізничних шляхів в Підкарпатському воєводстві, зокрема в околицях аеропорту Яшьонка поблизу Жешува. Це головний логістичний пункт західного озброєння та амуніції для України.

RMF24

Таким чином росіяни могли дізнаватись про початок руху зброї до України. Росія послідовно намагається атакувати шляхи постачання західної зброї в Україні, зокрема і залізничну інфраструктуру.

Зазначається, що всі силові служби Польщі привели в стан підвищеної готовності, йдеться в повідомленні. Зокрема, посилили охорону залізниці та критичної інфраструктури.

читайте також

Завантаження....