URM
Інфраструктура Новини

У Польщі відкрили найбільший внутрішній термінал

Польська інтермодальна група Laude ввела в експлуатацію свій найбільший термінал. Про це повідомляє Rynek infrastruktury.

Зазначається, що термінал розташований на залізничній лінії LHS з шириною колії 1520 мм і зможе обробляти значну частину вантажів, які йдуть по даному маршруту з України, перевантажуючи їх на європейську колію 1435 мм та автотранспорт.

Повідомляється, що новий термінал компанії Laude Smart Intermodal розташований на залізничній станції Замостя Бортатиче (майже 50 км від українсько-польського кордону), поруч із базою технічного обслуговування компанії PKP LHS. Laude буде повністю залежати від локомотивів цього оператора, який є єдиною компанією, яка працює на цій лінії.

 Виконані інвестиції дозволили збільшити пропускну здатність терміналу до 15 тис TEU контейнерів на рік. Це дає можливість експортувати з України значно більший обсяг вантажів, ніж раніше. Використання власних запатентованих інновацій у будівництві контейнерів і рухомого складу є результатом нашого багаторічного досвіду та прагнення до створення сучасних транспортно-логістичних рішень.

пресреліз Laude Smart Intermodal

Видання стверджує, що термінал є найсучаснішим об’єктом такого типу в Польщі.  Він зможе обслуговувати до 10 поїздів на добу, хоча наразі через обмежену пропускну здатність прикордонного переходу поблизу Грубешова приймає два потяги на добу.

Laude Smart Intermodal інвестував  у розширення терміналу в Замості майже 30 мільйонів злотих. Ця інвестиція отримала підтримку ЄС.  Зокрема було побудовано із західного боку нову широку колію (1520 мм), що дозволить без зіткнення ввести контейнерний поїзд до терміналу, а з південного боку – нову вузьку колію (ширина 1435 мм). Довжина кожної з цих колій 900 м. Загалом протяжність колій на терміналі досягла 6,4 км.

Зазначається, що термінал оснащений двома 40-тонними мостовими кранами, п’ятьма річстакерами, завданням яких є покращення обслуговуваного залізничного та автомобільного руху, а також вагою. Нова територія дозволяє зберігати 2000 TEU контейнерів. Третій кран буде встановлено до кінця року.

читайте також

Завантаження....