URM
Міжнародні Новини

У Молдові планують ухвалити новий залізничний кодекс

Міністр інфраструктури й регіонального розвитку Молдови Андрій Спину заявив, що для виходу з кризи «Молдавської залізниці» необхідно ухвалити в парламенті новий Кодекс залізничного транспорту.

У зв’язку з цим міністр звинуватив колишні уряди в тому, що вони не ухвалювали його, оскільки там були політичні та економічні інтереси. За його словами, у результаті чинна система є «дуже корумпованою».  Новий Залізничний кодекс має встановити правила й відповідальність перед  компаніями на ринку.

Крім цього, міністр повідомив, що Молдова планує почати реконструкцію колії до румунського кордону. Країна розраховує на підтримку  Франції в цьому інфраструктурному проєкті.

Нагадаємо, восени Комітет з питань транспорту та інфраструктури ВР планує розглянути та передати на розгляд парламенту низку законопроєктів, що стосуються залізниці. Серед основних законопроєктів будуть два: № 1196 й альтернативний № 1196-1 “Про залізничний транспорт України”, які у Верховній Раді України зареєстрували ще два роки тому.

читайте також

Завантаження....