URM
Події Новини Пасажирські перевезення Укрзалізниця

У Львові пасажирський поїзд рушив без пасажирів

Інтерсіті № 750/749 сполученням Київ — Івано-Франківськ поїхав із зупинки у Львові без частини пасажирів. У соціальних мережах пасажири потягу розповіли, що їм оголосили годинну стоянку, але вагони рушили раніше.

Отже, вся історія. Перед прибуттям до зупинки у Львові провідник пройшовся по всім купе і оголосив стоянку «мінімум година» в зв’язку із запізненням причіпного вагона. Сказав ідіть гуляйте. Перед тим як вийти, я підійшла й уточнила інформацію двічі, чи він впевнений. Сказав точно. Я залишила валізу із речами, забрала тільки сумку, спитала його номер він відповів, що якщо переживаю можу прийти на 15 хв раніше, але він впевнений. Я повернулась ще раніше. Поїзда з речами нема.

Катерина Сметанюк, пасажирка поїзда

За словами дівчини, усіх горе-пасажирів відправили до вокзального чергового у Києві. Мовляв, чергова у Львові домовилась з Києвом, щоб там забрали речі пасажирів.

Записали наші номера вагона і місця, і все. Ні номерів телефонів, ні паспортних даних. Тобто приїжджає поїзд в Київ, і підходьте, людоньки, розбирайте.

Катерина Сметанюк, пасажирка поїзда

Пасажирам, каже дівчина, запропонували безплатно поїхати в кабіні машиніста іншого потяга.

Інших варіантів не запропоновано.

Катерина Сметанюк, пасажирка поїзда

Пізніше в Укрзалізниці пообіцяли усіх пасажирів, які відстали від рейсу Івано-Франківськ — Київ, пересадити до інших поїздів.

Зокрема, 4 пасажири вже іншими рейсами прямують до Києва. Ще трьох пасажирів буде пересаджено на найближчий рейс № 716 Львів — Київ, який вирушає о 16:12. Речі пасажирів буде доправлено до Києва та збережено на вокзалі, допоки їх не заберуть господарі.

Укрзалізниця

В Укрзалізниці вже розпочали службову перевірку ситуації. Там кажуть, що поїзд № 750 Івано-Франківськ — Київ затримався у Львові з технічних причин, оскільки очікував на рейс з Відня, що відставав від графіка на території Австрії.

На вокзалі пасажирам було оголошено орієнтовний час затримки поїзда. У таких випадках пасажири мають знаходитися поблизу поїзда, адже час затримки може змінитися. Інформація, поширена в соціальних мережах та ЗМІ щодо дій провідника, який повідомив пасажирам, що вони можуть годину «гуляти по місту», буде перевірена.

Укрзалізниця

Нагадаємо, що до літніх пасажирських перевезень Укрзалізницею заплановано підготувати 2382 вагони. Серед яких 1199 одиниць мають бути обладнані кондиціонерами. Наразі у понад 300 вагонів система кондиціювання повітря не підготовлена до роботи влітку (не заправлена холодоагентом).

Водночас третина пасажирських вагонів Харківського депо виходить на лінії неукомплектованими.

читайте також

Завантаження....