URM
Укрзалізниця Новини

У київської кільцевої електрички з’явилася нова зупинка — Київська Русанівка

Укрзалізниця продовжує розвивати київську кільцеву електричку. Зокрема, з 19 квітня на маршруті почав курсувати ще один модернізований електропоїзд та додано зупинку на станції Київська Русанівка. Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Київська кільцева електричка стане частиною цього проєкту. Менш ніж за місяць вона перевезла понад 200 тисяч пасажирів. Сьогодні ми ставимо на маршрут модернізований уже під час війни на власному підприємстві електропоїзд. Таким чином, по кільцю Києва курсують виключно модернізовані електрички.

Олександр Камишін, голова правління АТ «Укрзалізниця»

Ще 21 березня 2022 року Укрзалізниця запустила рух електропоїздів за маршрутом Дарниця — Святошин, а з 27 березня відновила повноцінний рух кільцевим маршрутом. Наразі електричка робить 20 зупинок на своєму маршруті.

Відсьогодні київська кільцева електричка робитиме зупинку на платформі Київська Русанівка. Ця зупинка не функціонувала з 2011 року та була в занедбаному стані. Ми в короткі терміни її реанімували, зокрема, відремонтовано та укріплено платформу. Ця зупинка буде точно популярною у мешканців Русанівки, Березняків, Соцміста та інших прилеглих кварталів.

Олександр Перцовський, член правління АТ «Укрзалізниця»

Раніше ми повідомляли, що Укрзалізниця відремонтувала 10-вагонний електропоїзд у максимально стислі терміни, незважаючи на воєнний стан. Сьогодні на маршрут вийшла ще одна електричка.

У відремонтованій електричці ми зробили підсвітку зони посадки та висадки пасажирів, оновили санвузли, пристосували її для перевезення людей з інвалідністю (з окремими місцями), передбачили окремі місця для перевезення велосипедів, встановили нові ергономічні сидіння для пасажирів, встановили нову енергоощадну систему освітлення, систему пожежогасіння, інформаційну систему тощо.

Олександр Болдов, керівник приміських перевезень Укрзалізниці

Під час війни електричка користується неабиякою популярністю, адже дозволяє швидко та безпечно дістатися до місця призначення та фактично сполучає правий та лівий береги Києва.

читайте також

Завантаження....