URM
COVID-19 Новини

У Києві торгували COVID-сертифікатами з печатками лікарні УЗ

Дарницький райсуд міста Києва помістив під нічний домашній арешт підозрюваного у підробці та продажу підроблених міжнародних свідоцтв про вакцинацію від COVID-19.

Чоловіка затримали 8 жовтня під час збуту за 7800 грн, що еквівалентно приблизно 250 євро, підробленого міжнародного свідоцтва про вакцинацію/профілактику від коронавірусної хвороби COVID-19.

Підроблений документ містить відбитки печатки Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 3 філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» (вул. Сімферопольська, 8).

Підозрюваний начебто обіцяв клієнтам, що інформація буде офіційно внесена до бази вакцинованих осіб та відображатися у застосунку «Дія».

Відомо, що після передачі документів та досягнення домовленості щодо часу передачі коштів, через кілька днів свідку зателефонувала жінка, яка представилася медсестрою вузлової лікарні № 1 та повідомила, що вона буде займатися питанням вакцинації.

У матеріалах справи також є протокол допиту медсестри Київської клінічної лікарні № 3 на залізничному транспорті УЗ. Жінка розповіла, що підозрюваний її сусід та звертався до неї за допомогою лише щодо укладання декларації із сімейним лікарем.

Підозрюваний у судовому засіданні сказав, що не знає, про що свідок домовилась з іншими особами, його попросили лише передати сертифікат та забрати гроші.

читайте також

Завантаження....