URM
Інфраструктура Новини Пасажирські перевезення

У Києві побудують нову пасажирську платформу

Сьогодні, 20 січня, експертна група розпочала розробку ескізного проєкту нової залізничної платформи та пішохідних переходів у районі Жулянського шляхопроводу (м. Київ). Платформа стане частиною проєкту Київ Сіті Експрес.

До експертної групи входять інженери Вишневої, Борщагівської громад та Південно-Західної залізниці.

У Києві побудують нову пасажирську платформу

За кілька днів до цього відбулося комісійне обстеження та вибір місця розташування нової платформи.

Під час обстеження території експерти обговорили забезпечення потрібної пропускної та переробної спроможності залізничної лінії, можливості розвитку споруд та пристроїв станції на перспективу, безпеку руху поїздів та маневрової роботи, безпеку пасажирів та робітників станції, ув’язку з проєктами розвитку інших видів транспорту в пунктах стикування для безперебійної передачі вантажів і пасажирів, ув’язку з розвитком міста та інших населених пунктів тощо.

Слід зазначити, що нова пасажирська платформа передбачає розвантаження автомобільних маршрутів, особливо у ранкові та вечірні «години пік». Крім того, нову платформу планують розмістити між залізничними станціями в м. Вишневому (3,5 км) і Київ-Волинський (1,8 км).

У Києві побудують нову пасажирську платформу

Раніше Укрзалізниця завершила реконструкцію ділянки Васильків — Васильків-2. Тож тепер приміські поїзди будуть курсувати безпосередньо до центру міста Василькова.

читайте також

Завантаження....