URM
Рухомий склад Бізнес Новини

У Харкові спростували інформацію про підписання договору про будівництво заводів Stadler

У Харківській міськраді спростували повідомлення про заплановане на 6 жовтня підписання угоди зі швейцарською компанією Stadler про будівництво двох заводів у Харкові.

Про це виданню Бізнес Цензор повідомили в Департаменті у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради.

У міській адміністрації також зазначили, що з  офіційного сайту Електроважмашу вже видалена  відповідна інформація, оскільки вона «не відповідає дійсності».

Відзначимо, що раніше пресслужба підприємства повідомила, що 6 жовтня буде підписаний договір зі швейцарською компанією Stadler, згідно з яким в Харкові планується будівництво двох заводів на 4 тис. робочих місць.

Нагадаємо,  26 серпня Міністерство інфраструктури України, Укрзалізниця, Stadler та Швейцарське агентство зі страхування експортних ризиків уклали меморандум щодо інвестицій в Україну.

Кошти обсягом до 500 млн євро підуть на розвиток сектору залізничного транспорту. Угода передбачає не просто закупівлю потягів, а й локалізацію виробництва Stadler завдяки будівництву нового заводу на території України.

Детально про можливу співпрацю з українською стороною розповідав в.о. генерального директора Stadler Rail Group  Петер Шпулер.

читайте також

Завантаження....