URM
Міжнародні Рухомий склад

У Франції пройшов випробування поїзд на водневому пальному

Поїзд, що працює на водневому пальному, пройшов випробування у Франції. У найближчі кілька років у країні планується провести ще 14 випробувань таких поїздів, і, можливо, з 2025 року країна почне їхню експлуатацію.

Поїзд Coradia iLint, що працює на водневому пальному пройшов випробування на полігоні в місті Валансьєнн. Цей рухомий склад призначений для експлуатації на залізницях Німеччини. Тож у майбутньому його потрібно буде ще модифікувати для задоволення вимог французьких стандартів.

Презентація можливостей поїзда стала частиною заходів із підтримки ініціатив, спрямованих на скорочення викидів вуглекислого газу та зниження рівню шуму на транспорті, зокрема плану з розвитку водневої енергетики, ухваленого урядом Франції у 2018 році.

У країні хочуть потягами на водневому пальному замінити дизель-поїзди на неелектрифікованих лініях з низькою інтенсивністю руху.

Перші два Coradia iLint з 2018 року працюють у Німеччині. Дослідна експлуатація цих поїздів проводилася також в Австрії, Нідерландах та Швеції. А нещодавно водневий поїзд Coradia iLint презентували в Польщі.

 Довідково: Компанія Alstom уперше представила Coradia iLint на виставці InnoTrans 2016 в Берліні. У компанії зазначають — цей момент став переломним в історії компанії, адже відтоді Alstom стали позиціонувати як першого виробника у світі, який розробив пасажирський поїзд на основі водневої технології. Уже у 2018-му перший Coradia iLint почав експлуатуватися в Німеччині.

читайте також

Завантаження....