URM
Події Новини

У Дніпрі затримали керівника підприємства за лобізм при ремонті локомотивів

Правоохоронці затримали керівника запорізького підприємства за хабар у 200 тисяч гривень.

Неправомірну вигоду чоловік пропонував за лобіювання інтересів під час підписання акту прийому–передачі відремонтованих локомотивів. Бізнесмен розробив корупційну схему заволодіння понад п’ятьма мільйонами гривень.

Як з’ясувалося, посадовець домовився надати хабар у сумі 250 тисяч гривень керівнику, який виконував розпорядчі функції одного із підприємств Дніпра за надання переваги з капітального ремонту локомотивів та лобіювання інтересів одного із ремонтних підприємств Запоріжжя, під час підписання акту прийому–передачі відремонтованих локомотивів.

2 серпня правоохоронці Управлінням захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Дніпропетровській області, під процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра затримали фігуранта під час передачі частини неправомірної вигоди, у сумі 100 тисяч гривень.

Також у ході слідчих заходів співробітники поліції провели обшук в автомобілі посадовця, під час якого виявили та вилучили ноутбук, мобільні телефони, 850 євро та понад 50 тисяч гривень, а також документи, які підтверджують злочинну діяльність чоловіка.

4 серпня чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.

читайте також

Завантаження....