URM
Укрзалізниця Новини Пасажирські перевезення

У Дніпрі відновить роботу Дитяча залізниця

Дитяча залізниця у Дніпрі відновлює свою роботу. Вона не працювала 2 роки. Але вже 11 вересня, у День міста, почне приймати відвідувачів.

Наразі там завершується ремонт будівлі, укріплюють та оновлюють залізничні колії.

Остаточні підсумкові ремонтні роботи розпочалися наприкінці червня. Повністю була відновлена колія, пофарбовані та капітально відремонтовані вагони та рухомий склад, мається на увазі локомотиви. Ще у нас відремонтовані тунелі та фасад станції «Піонерська». Взагалі вона постійно з року в рік працює до 1 листопада. Може бути, що рух на залізниці буде продовжено, може, на пів місяця, а може, і до 1 грудня.

Роман Куриленко, начальник Дніпровської дитячої залізниці

Зазначимо, дитяча залізниця не працює з листопада 2019 року. Торік її роботу не відновили через карантинні обмеження, а цієї весни – через сильні дощі й озеро, що вийшло з берегів у парку.

Довідково: Дніпровська дитяча залізниця — дитяча вузькоколійна залізниця у Дніпрі в парку Лазаря Глоби навколо ставка. Протяжність залізниці — 1,6 км. Вона є першою дитячою залізницею в Україні.

Раніше в  Сирецькому парку столиці Київська дитяча залізниця розпочала 68-й поїзний сезон пасажирських перевезень. Ужгородська дитяча залізниця також  відновила роботу.

читайте також

Завантаження....