URM
Міжнародні Новини

У центрі Балкан побудують новий термінал на 2200 контейнерів

У місті Ниш (Сербія) будують новий залізничний вантажний термінал, який здатний буде розмістити 2200 контейнерів одночасно.

Він розпочне свою роботу з депо 16 серпня, а до 1 листопада буде готовий приймати перші поїзди. Очікується, що його потужність досягне 30 000 TEU щорічно, а також він буде пропонувати складські послуги.

Розташований у самому центрі сербського промислового виробництва, термінал може переправляти на експорт велику кількість регіональних вантажів. Крім того, термінал у Ниші також може охоплювати регіони Косово, Західну Болгарію та Північну Македонію. Що ще важливіше, він може стати орієнтиром для трафіку, що надходить з усіх найближчих портів та інтермодальних терміналів.

У центрі Балкан побудують новий термінал на 2200 контейнерівНаразі термінал на першому етапі будівництва. На цьому етапі будівельні роботи включають будівництво контейнерного термінала з паркінгом та адміністративною будівлею на площі 4 га. До кінця жовтня мають завершити будівництво залізничних колій і термінала.

На другому етапі буде побудовано першу складську будівлю термінала площею 15 000 квадратних метрів. Цей етап завершиться до кінця 2022 року. Третій етап завершиться до кінця 2023 року і стосуватиметься будівництва другого складського приміщення площею 18 000 квадратних метрів.

читайте також

Завантаження....