URM
Міжнародні Новини

У Британії провалено план з електрифікації колій

За даними британського регулятора Office of Rail and Road (ORR), наявні темпи електрифікації залізниць Великої Британії значно нижчі від плану.

Так, у 2020/21 фінансовому році було електрифіковано 179 км ліній, у той час, як згідно зі стратегією декарбонізації оператора інфраструктури Network Rail ця величина щорічно має досягати 448 км, адже до 2050 року планується електрифікувати 13 тис. км.

Наразі в Британії електрифіковано 6045 км магістральних ліній, неелектрифікованими залишаються 9890 км. Нещодавно електрифікували магістраль між містами Бедфорд і Корбі. Загалом в Англії електрифіковано 43,6 % усіх магістральних ліній, у Шотландії — 32,8 %, а в Уельсі — тільки 3,7 %.

Тим часом у відповідь на тимчасове підвищення оптових цін на електроенергію на 210 % вантажний оператор Freightliner, який володіє найбільшим парком електровозів змінного струму у Великій Британії, оголосив про тимчасову їхню заміну на дизельну тягу.

Нагадаємо, у липні в Британії вперше встановили залізничні шпали з перероблених пляшок, пакування для харчових продуктів та інших пластикових відходів.

читайте також

Завантаження....