URM
Міжнародні Новини Пасажирські перевезення

У Білорусі змінилися правила проїзду пасажирів в поїздах

Нові Правила перевезення пасажирів залізничним транспортом встановлено постановою Радміну №317 від 9 червня.

Згідно з новим документом, тепер перевізник може сам визначати пільгові категорії пасажирів для знижок на послуги транспортних залізничних терміналів. А також пропонувати послуги на безоплатній основі.

При цьому, при оформленні пільгового квитка, в ньому повинне буде вказуватися прізвище пасажира і номер документа на пільгу.

Також в нових правилах закріплено пріоритет нижніх місць для інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, бойових дій на території інших держав, а також для пасажирів пенсійного віку і пасажирів з дітьми до 10 років.

Правила також дозволяють переоформляти квитки для разової поїздки в поїзді регіональних ліній економ-класу (звичайні дизелі і електрички) на квитки для міських ліній (новий тип електричок).

Крім того, з’явилися нововведення і при посадці в поїзд міжнародних ліній. Зараз, щоб сісти на поїзд, необхідно пред’явити документ, що засвідчує особу, на ім’я та прізвище, зазначені у квитку. Якщо дані в квитку і документі не сходяться, то виїхати нікуди не вдасться. Нові правила ці обмеження пом’якшують.

Зокрема, якщо у пасажира буде з собою ще один документ, який підтверджує факт їх зміни ПІБ або описки, тоді його в вагон допустять. Правда, якщо розбіжність буде більш ніж на дві букви і у пасажира не буде ніякого підтверджуючого документа, як в першому випадку, тоді поїздка не відбудеться.

читайте також

Завантаження....