URM
Вантажні перевезення Новини

Турецька логістична асоціація UTIKAD уклала меморандум щодо розвитку мультимодальних перевезень через Україну

Турецька асоціація міжнародних постачальників транспортних і логістичних послуг UTIKAD підписала Меморандум про співпрацю з метою розвитку міжнародного мультимодального маршруту для організації залізничних перевезень між Туреччиною, Україною, Литвою та Скандинавією.

UTIKAD представляє інтереси компаній, які працюють у логістичній галузі Туреччини, тому її підтримка та підписання меморандуму мають велике значення. Адже є маркером зацікавленості сторін у питаннях збільшення обсягу залізничних перевезень напівпричепів між Туреччиною, Центральною та Північною Європою.

Крім того, меморандум уже підписали компанія «LTG Cargo Ukraine», АТ «Укрзалізниця», Центр транспортного сервісу «Ліски», а також транспортно-логістичні компанії «Укрферрі» та «FerryPlus».

Нагадаємо, на початку липня, під час зустрічі міністрів інфраструктури України та Литви сторони домовились про старт пілотного проєкту, що передбачає запуск інтермодального маршруту. Зокрема передбачається збільшити потік напівпричепів.

Раніше, у червні, українська донька литовського вантажного оператора «LTG Cargo» представила проєкт перевезення напівпричепів маршрутом Чорноморськ – Клайпеда.

читайте також

Завантаження....