URM
Події Інфраструктура Новини Рухомий склад

ТСК: Офіційних результатів розслідування сходження вагонів на Житомирщині ще немає

Офіційних результатів розслідування причин сходу 10-ти вантажних вагонів на Житомирщині досі не має. Про це повідомила Голова Тимчасової слідчої комісії щодо стану Укрзалізниці Юлія Гришина.

За словами народної депутатки, одна з основних версій – поганий стан інфраструктури. Разом з тим Гришина відзначила, що вагони, які перекинулися були фактично новими.

Черговий схід вагонів стався днями на Житомирщині, неподалік селища Чорнорудка.«Лягли» на бік 10 практично нових вагонів 2019 року випуску. Їхній власник – Ferrexpo. Унаслідок аварії було блоковано проїзд обома головними коліями. Суттєво затримались понад 20 пасажирських потягів. Офіційних результатів розслідування наразі ще немає, але одна з основних версій – поганий стан інфраструктури»

Юлія Гришина

ТСК: Офіційних результатів розслідування сходження вагонів на Житомирщині ще немає

Загалом, зазначила Гришина, з початку 2021 року на залізниці сталося понад 130 аварій і 1 катастрофа потягу Інтерсіті + під Запоріжжям.

Регулярні сходи рухомого складу на коліях Укрзалізниці наочно демонструють, що компанія потребує невідкладних змін»

Юлія Гришина

Відзначимо, що в Укрзалізниці поспішили звинуватити в усьому застарілий рухомий склад. Щоправда пізніше це повідомлення прибрали. Більше про аварію читайте ТУТ.

Нагадаємо, 27 жовтня у районі села Чорнорудка Житомирської області стався схід вантажних порожніх вагонів.Зазначимо, що з рейок зійшло 10 вагонів. В наслідок аварії було порушено габарити двох колій.

читайте також

Завантаження....