URM
Тяга Новини

ТСК: На УЗ відбувається транспортний колапс

По всій Укрзалізниці зараз налічується близько 20 покинутих вантажних потягів. Про це повідомляє керівниця Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо оцінки стану Укрзалізниці Юлія Гришина.

Затори з вантажних потягів – це закономірний результат багаторічної безгосподарності менеджерів Укрзалізниці. Які лише малюють гарні презентації та спотворюють реальну інформацію, зокрема й щодо резерву локомотивів. На повірку це все лише фантазії з метою зберегти крісла, реальною роботою ці управлінці не займаються.

Юлія Гришина, керівниця Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо оцінки стану Укрзалізниці

Проблему з покинутими вагонами визнали і в УЗ. Пояснюють — пов’язано з локальним дефіцитом локомотивів.

Це очікувана ситуація пікового періоду. Нічого критичного наразі немає. Кинутих поїздів по всій УЗ не більше 20. По Одеській залізниці є уповільнення руху, пов’язане з локальним дефіцитом локомотивів (зросли пасажирські перевезення, адже всі на море хочуть), наявністю вікон по ремонтах. Зараз вживаються заходи .. Важка ситуація по Львівській на іностиках, стик Придніпровської та Одеської — поки також відставання. Усе в робочому режимі. Є також збої в вивантаженнях на морських терміналах (Грінтур, Миколаїв тощо), але теж не критично.

Валерій Ткачов, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця»

Нагадаємо, раніше в ТСК ситуацію з локомотивами в УЗ схарактеризувати як «технічний канібалізм». Адже понад 60 % локомотивів, які експлуатуються, для цього технічно непридатні. Детально про ситуацію з тягою читайте ТУТ.

читайте також

Завантаження....