URM
Укрзалізниця Новини

Тримач боргу УЗ поскаржився на Перевізника в ТСК

Президент VR Capital Group Річард Дейтц виступив на засіданні ТСК, де звинуватив Укрзалізницю у тиску. 

УЗ вважає себе вищою за закон. Те, що зробила УЗ після програшу в Верховному суді, їх дії ставлять під сумнів чи є Україна, країною в яку можна інвестувати. Зокрема УЗ зараз почала процедуру залякування VR. Ці дії включають адміністративний ресурс через суди нижчих інстанцій. Далі компанія використовує кримінальні провадження в суто адміністративній справі. Далі йде інформаційна атака. Щодо нашого нібито непрозорого походження. Ці аргументи є димовою завісою, яке керівництво УЗ використовує, аби приховати зростання боргу й власної неспроможності реструктуризувати борги.

Річард Дейтц

У компанії заявили, що готові реструктуризувати борг, якщо УЗ піде на діалог. У відповідь в.о. правління компанії Іван Юрик заявив, що договір має ризик подвійного стягнення.

 

Цей кредит брався перед ЄВРО-2012, 153 мільйони доларів. У 2015 його продовжили. У 2017 році кредитор подав в суд. У лютому 2019 року Промінвестбанк переуступив борг. Ми вели консультації з тримачем. Одразу скажу, ми не стоїмо за цими кримінальними провадженнями. Я не приймаю наклеп на УЗ. Про переуступку, там є юридичні ризики, я не буду брати ці ризики на компанію. Я відстоюю інтереси компанії, і відповіді щодо ризиків ми не отримали. Як тільки ці ризики приберуть, ми готові реструктуризувати. Поки ж є ризик подвійного стягнення, адже договір між кредиторами можуть визнати недійсним.

Іван Юрик

Нагадаємо, на початку травня стало відомо, що банківські рахунки УЗ заморожені через борги  перед VR Capital Group. Проте вже 18 травня в компанії повідомили, що розблокували частину рахунків, а Госпсуд столиці заборонив вчиняти дії щодо коштів УЗ в напрямку VR Capital Group.

читайте також

Завантаження....