URM
Вантажні перевезення Новини

Транспортний комітет ВР розглянув законопроєкт про мультимодальний транспорт 

21 вересня 2021 відбулося засідання підкомітету Комітету з питань транспорту та інфраструктури, на якому розглянули поправки та пропозиції до проєкту закону «Про мультимодальні перевезення».

Загалом при підготовці проєкту до другого читання розглянули 31 пропозицію від 7 народних депутатів України,  26 з яких враховано (у тому числі редакційно), а 4 пропозиції відхилено, за 1 підкомітет не визначився.

Нагадаємо, законопроєктом пропонується ввести поняття мультимодального перевезення вантажів – перевезення двома або більше видами транспорту на підставі договору мультимодального перевезення за єдиним перевізним документом на всьому маршруті перевезення.

Також він визначає права та обов’язки оператора мультимодального перевезення, який укладає договір мультимодального перевезення, приймає під свою відповідальність вантаж та забезпечує перевезення вантажу, права та обов’язки інших учасників мультимодальних перевезень – замовників послуги перевезення, фактичних перевізників, власників терміналів.

читайте також

Завантаження....