URM
Укрзалізниця Новини

Транспортний комітет ВР розгляне питання реалізації проєкту щодо допуску приватних локомотивів на колії УЗ

20 жовтня відбудеться засідання комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, яке буде присвячено Укрзалізниці.

Засідання розпочнеться о 15 годині й на порядку денному наступні питання:

  1. Про реформування галузі залізничного транспорту України, проведення структурної реформи АТ «Укрзалізниця»  і завершення процесу реорганізації Державної адміністрації залізничного транспорту України в АТ «Укрзалізниця» відповідно до законодавства.
  2. Про реалізацію експериментального проєкту щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування.
  3. Про виконання ремонтів та оновлення інфраструктури та рухомого складу залізничного транспорту, забезпечення безпеки руху та залізничних перевезень.
  4. Про впровадження  суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів залізничним транспортом в рамках законодавчого реформування галузі (практична модель PSO, реалізація проєкту «City Express» та пілотного проєкту щодо забезпечення обліку перевезених пасажирів і контролю за сплатою ними проїзду).

Нагадаємо, 21 вересня Комітет з питань транспорту та інфраструктури розглянув поправки та пропозиції до проєкту закону «Про мультимодальні перевезення».

читайте також

Завантаження....