URM
Новини

Топ-менеджмент УЗ знижує вартість активів компанії — ТСК

Безгосподарне управління активами Укрзалізниці створює передумови для зниження їхньої загальної вартості. Про це під час засідання Тимчасової слідчої комісії з питань Укрзалізниці повідомила голова ТСК Юлія Гришина. За її словами, керівництво компанії не береже та не розвиває довірене державою майно та основні фонди.

Профільні перевірки ТСК продемонстрували, що АТ «Укрзалізниця» за останні 5 років втратила 1/3 ресурсу (вартості) переданих державою основних фондів через неприпустимо низький рівень їхнього оновлення. Мовляв, замість того, щоб інвестувати кошти в оновлення основних засобів, керівництво Укрзалізниці через різні маніпуляції системно скорочує інвестиції в основні фонди та «малює» уявні прибутки, аби отримувати додаткові премії.

Як наслідок, із року в рік затверджені Кабінетом Міністрів України як акціонером цієї компанії показники капіталовкладень в основні фонди не виконуються. Загалом за 5 років план капіталовкладень виконано лише на 64,7%, не освоєно 29,4 млрд грн ($US 1,2 млрд). За такий провал встановлених державою завдань та розбазарювання передбачених для цього коштів ніхто відповідальності не поніс.

Юлія Гришина, голова ТСК

 

Топ-менеджмент УЗ знижує вартість активів компанії - ТСК

Нагадаємо, Укрзалізниця недоотримала майже 100 млрд грн доходів за 4 роки.

читайте також

Завантаження....