URM
Рухомий склад Вантажні перевезення Новини Порти

Ткачов: Питання накопичення вагонів на Одеській залізниці стоїть гостро

Станом на 10:00 13 серпня по мережі УЗ кинутими ( без руху) залишається 34 поїздів або 1 596 вагонів. Затримки поїздів становили від 21 до 255 годин. Про це повідомляє заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов

Водночас, якщо брати показники за оперативну добу 11.08-12.08.21, то в стані «Тимчасово залішені поїзди ..»  знаходилося 151 поїздів або 6 028 вагонів.

Затримки поїздівскладали 12-72 години. Найбільша кількість затриманих поїздів по Південно-Західній залізниці (ПЗЗ) — 45 поїздів або 1 909 вагонів і Одеській дорозі-32 поїзди (1 419 вагонів)»

Валерій Ткачов, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця»

Ситуація з накопиченням поїздів на західному кордоні

Сітуація на західних прикордонних переходах в цілому поліпшується. Накопичення вагонів на мережі УЗ і добова здача по стиках:

  • Ужгород- 1 566 вагонів (добова здача по стику — 7 поїздів або 314 вагонів). Це найпроблемніший стик. Причина — зменшення приймання заводом USsteel;
  • Ізов -1 754 вагонів (добова здача по стику- 8 поїздів або 378 вагона) — ситуація робоча.
  • Чоп — 686 вагона (добова здача по стику- 4 поїздів або 278 вагон на добу) — стик в цілому недовантажений.
  • Батьово- 738 вагона (добова здача по стику- 2 потяги або 126 вагона)

Складна ситуація тільки на стику Ужгород через зниження прийому вагонів вантажоодержувачем. УЗ змушене кидати поїзда в цьому напрямку»

Валерій Ткачов, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця»

Ситуація з накопиченням поїздів на Одеській залізниці

Наразі гостро стоїть питання з накопиченням вагонів і уповільненням просування поїздів на Одеській залізниці. Особливо  — на припортових ділянках і стиках.

Зараз тимчасово затриманих поїздів на Одеській залізниці — 32 або 1 419 вагона. Покинутих поїздів — 12 поїздів або 659 вагонів! Зростання кинутих майже вдвічі. Є накопичення вагонів на стику з Придніпровської та Південно-Західної дорогами»

Валерій Ткачов, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця»

Одним із зовнішніх чинників погіршення ситуації є зростання вагонопотоків, що вимагає сортувальної обробки.

Відзначимо, що з початком серпня 2021 р. та початком пікового періоду перевезень вантажів АТ «Укрзалізниця» стикнулося з проблемою накопичення вагонів на мережі. Раніше повідомлялося, що на кордонах і біля портів покинуто майже 7 тисяч вагонів.

читайте також

Завантаження....